KONAKLAMA

Mavi Kumsal Hotel * * * *

4 yıldızlı otel konforunda festival heyecanı sizleri bekliyor

Bodrum Dans Kulübü tarafından organizasyonu gerçekleştirilen 4. Uluslararası Bodrum Modern Dans Festivali 5 – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Festival süresince gerçekleşecek;

  • Workshoplar, otelin toplantı salonunda,
  • Akşam yemeği sonrası yapılacak gösteriler otelin gösteri alanında,
  • Yarışmalar otelin toplantı salonunda gerçekleşecektir.

Otel Tam Pansiyon sistemde çalışmaktadır. Dışarından gelen misafirlerin otele günlük giriş ücreti ödemesi zorunludur.

Ayrıntılı bilgi için: FİYAT LİSTESİ

Not: Otel için belirlenen yaş grupları ile festivalin diğer aktivitelerindeki yaş grupları farklıdır.

Festival etkinliklerine katılabilmek için oda rezervasyonlarının festival komitesi aracılığı ile yapılması zorunludur.. Aksi taktirde katılımcılar festival etkinliklerinde yer alamazlar.

Otelde HER ŞEY DAHİL sistemi uygulanmaktadır. Açık büfe sabah, öğle ve akşam yemekleri, gün boyunca içecekler ile yüzme havuzlarının kullanımı ücretsizdir. Ancak otelde extra ücrete tabi bir çok uygulama da bulunmaktadır. Otelden ayrılırken istenmeyen sürpriz bir adisyon ile karşılaşmamak için otele girişte sizlere dağıtacağımız bilgilendirme formlarını lütfen dikkatlice okuyunuz..

Otelde düzenlenecek workshoplar, gösteriler ve yarışmaların tamamı 6, 7, 8 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecektir. Günlük giriş alarak otele giriş yapacak misafirlerin bu 3 gün için giriş ücreti ödemesi yeterlidir.

Otelde konaklayan ve 09 Mayıs Pazar günü yapılacak Grup yarışmalarına katılacak olan misafirlerin otelden ayrılırken oda anahtarlarını resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir. Öğle saatine kadar teslim edilmeyen odalar için otel yönetimi tarafından bir günlük konaklama ücreti daha tahsil edilir.

Mavi Kumsal Hotel ****

Bodrum

Bodrum