KONAKLAMA

…. Hotel * * * *

4 yıldızlı otel konforunda festival heyecanı sizleri bekliyor

Bodrum Dans Kulübü tarafından organizasyonu gerçekleştirilen 4. Uluslararası Bodrum Modern Dans Festivali 6 – 10 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Festival süresince gerçekleşecek;

  • Workshoplar, otelin toplantı salonlarında,
  • Akşam yemeği sonrası yapılacak gösteriler otelin gösteri alanında,
  • Yarışmalar ise Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezinde (Konacık) gerçekleşecektir.

Otel her şey dahil sistemde çalışmaktadır. Dışarından gelen misafirlerin otele günlük giriş ücreti ödemesi zorunludur.

Bu ödemeleri yapan ve otel bilekliklerini alan misafirler, konaklama haricinde her şey dahil sistemdeki ücretsiz tüm imkanlardan faydalanabilir. Örneğin açık büfe kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, gün içerisinde tüm içecekler, havuz kullanımı, hamam, sauna vs.  Ayrıntılı bilgi için: FİYAT LİSTESİ

Not: Otel için belirlenen yaş grupları ile festivalin diğer aktivitelerindeki yaş grupları farklıdır.

Festival etkinliklerine katılabilmek için oda rezervasyonlarının festival komitesi aracılığı ile yapılması zorunludur.. Aksi taktirde katılımcılar festival etkinliklerinde yer alamazlar.

Otelde HER ŞEY DAHİL sistemi uygulanmaktadır. Açık büfe sabah, öğle ve akşam yemekleri, gün boyunca içecekler, hamam, sauna kullanımları ile yüzme havuzlarının kullanımı ücretsizdir. Ancak otelde extra ücrete tabi bir çok uygulama da bulunmaktadır. Otelden ayrılırken istenmeyen sürpriz bir adisyon ile karşılaşmamak için otele girişte sizlere dağıtacağımız bilgilendirme formlarını lütfen dikkatlice okuyunuz..

Otelde düzenlenecek workshoplar, gösteriler ve yarışmaların tamamı 7, 8, 9 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecektir. Günlük giriş alarak otele giriş yapacak misafirlerin bu 3 gün için giriş ücreti ödemesi yeterlidir. 10 Mayıs Pazar günü yapılacak grup yarışmaları farklı bir adreste yapılacağından dolayı son gün otele günlük giriş alınmasına gerek yoktur.

Otelde konaklayan ve 10 Mayıs Pazar günü yapılacak Grup yarışmalarına katılacak olan misafirlerin otelden ayrılırken oda anahtarlarını resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir. Öğle saatine kadar teslim edilmeyen odalar için otel yönetimi tarafından bir günlük konaklama ücreti daha tahsil edilir. Otel ile yarışmanın yapılacağı kültür merkezinin arası yaklaşık 2 km dir.

…… Hotel ****

Bodrum

Bodrum